Merrjep Vetura Viti

Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Shes blej vetura Add to Wish List Add to Compare. setin e rrypit dhembezor ( rebrasni) 2. al është platforma më e mirë për shit-blerje të makinave dhe veturave. 6HDI 90KS 2009G-KLIMA-TEMPOMAT-TOP. Kërkoni shpallje në MerrJep. com: Vetura në shitje në Gjilan - Kerkoni ose postoni tani Vetura në Gjilan ! Shpallje falas ne MirLir. 267K likes. -merrjep vetura ne kosove. 8 TDDI 66 KW ME KLIM ALU FELLNE PER INFO. Sot 12:11 Hyundai SantaFe. Merrjep kosove vetura dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni nafte shes blej makina te perdorura njoftime falas makina auto albania te. Më 7 shkurt të 2020 kemi marrë lajmin për vdekjen e këngëtares në moshën 86-vjeçare. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. August 11, 2019 · Urime festa. Vetura është ne gjendje perfekte 1. com is Shpallje | Vetura | Makina | Njoftime | Patundshmëri | Celular | Kompjutera | Punë | MerrJep. SHITET FORD FOCUS VITI 2000 1. Vetura AUDI A4 1. Për vetura në shitje. Audi a4 2003 1. Shiten Toyota te Reja, te Perdorura. Shes Blej Gjithqka. Gjirafa vetura | Blej dhe Shit në MerrJep. Kërkoni shpallje në MerrJep. Kilometrazha: 250 000 - 299 999 05 Korr 21:26 Shitet Gjipi Nissan Navara 2. Njoftim për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping. Sot 08:52 PEUGEOT 308 1. Regjistrim deri 24 nentor 2020 0621050 272 Cmimi sipas marvesjes , pa ndrrim. 9 tdi rks 2 muj viti 2008 gjendje perfekte me te gjitha serviset e kryera mundesi ndr. 0 -- ️ Viti: 2012 ️ Transmetuesi: Automatik ️ Karburanti: Naftë -- Vizito 👉 bit. Shqipëri +355 44 537 787. Shpallje mundësh me vendos pa u regjistruar fare. 900km Ka mbrojtje kundra gervishjes Full opsion Nr…”. Merrjep Lugina. 6hdi 80kw 109ps viti sakt 2011 partikel filter karikat me nxemje senzor mbr. Veturaneshitje. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. al është platforma më e madhe e tregut online për automjete në Shqipëri. 20m 3 300 €. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Shiten Volkswagen te Reja, te Perdorura. Sot 08:52 PEUGEOT 308 1. Vetura Audi A4 2. 6HDI 90KS 2009G-KLIMA-TEMPOMAT-TOP. Opel zafira 1. Viti: 2000 Disel +38345987169 +2. Dje 10:59. Dje 17:31 Polo 2016 me vetem 30,000 KM. Aksident në Fushë Kosovë, vetura merr flakë Covid-19, viti shkollor 2019-2020 me vështirësi. Buy any 3 x 2. al dhe gjej njoftuime për shesblej vetura nëshitje në Gjitha Shqipërinë. Fort JA8 Fiesta 1. Pak ditë pas dasmës me biznesmenin, 'Gymysh' merr vendimin e papritur 08:57 , 14/08/2020 Aktorja shumë e njohur në Shqipëri prej rolit të "Gymyshit", Songul Odeni i dha fund beqarisë me datë 29 korrik të këtij viti. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë Viti: 2009. com Dje në orën 10:31 PD Porsche PANAMERA 3. Për vetura në shitje. Të gjitha Makina Vetura Renault Kangoo Viti. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. +381637256005. Opel vectra B 2. Audi a4 2003 1. 2020 per me shum info tel 045658264 + 8 Leta fordon på Marketplace och filtrera efter pris, plats med mera. Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot Online. Shitet vetura Audi 80 viti i prodhimit 1991 vetura osht ne gjendje te rregullt si mbrenda edhe jash. al dhe gjej njoftuime për shesblej vetura nëshitje në Gjitha Shqipërinë. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Shitet Citroen C3 1. SHITET FORD FOCUS VITI 2000 1. com March 15, 2015 ·. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Shitet Makina Vetura Viti. Gjeni Makina ne Shitje to Perdorura ose te Reja. Shpallje mundësh me vendos pa u regjistruar fare. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. August 11, 2019 · Urime festa e kurban bajramit. e perdorur vetem nga nje person ne shqiperi. Aksident në Fushë Kosovë, vetura merr flakë Covid-19, viti shkollor 2019-2020 me vështirësi. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. com Dje në orën 10:31 PD Porsche PANAMERA 3. Postoni dhe shikoni shpallje falas. Shitet Makina Vetura Viti. Vetura Fort JA8 Fiesta 1. Kilometrazha: 85 000 - 89 999. Merrjep vetura ne kosove and offers from the used car market where you can find it makina pa dokumenta ne shitje shes blej makina te perdorura vetura ne kosove ne shitje benzin gas volvo makina ne shitje okazion ne shqiperi zitora fjati tregu makinave te perdorura ne kosove opel antara makina per arsye emigrimi fugon sprinter me benzin 2006 benzin gas golf 4 1. Viti 2020 po largon nga jeta disa nga artistë më të njohur e më me ndikim në botën e artit dhe kulturës shqiptare. Në tetor 2017 Agjencia Qendrore e Prokurimit i dha një tender kompanisë “Automita” për shfrytëzim me qira të 373 automjeteve. vetura | Blej dhe Shit në MerrJep. Vetura AUDI 80 1. prizren 2 shtator 20:19. Shiten Volkswagen te Reja, te Perdorura. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. Shitet vetura opel Astra 1. Viti: 2000. vetura peugeot 207 1. Sot 08:52 PEUGEOT 308 1. Eksploro njoftimet në Merrjep. -merrjep vetura golf 2 naft. Shitet vetura Sead Alhambra Ulse 7 Viti prodhimit 2006 Servisin te kryer Setin komplet te keryer para 7000mi km I ardhur nga ch 🇨🇭 Gomat Dimrit+Veres Km 193000 Liber Servisi Ne gjendje Perfekte 👌 Cmimi 3900 euro ☎️ +381621669199. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. 6hdi 80kw 109ps viti sakt 2011 partikel filter karikat me nxemje senzor mbr. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. 5 viti 2003 74kw i doganuar cmimi sipas marveshjes: tel+381621929640. Viti: 2000 Disel +38345987169 +2. al Njoftime Falas Tirane. Shitet vetura Golf 5 77kw 1. 0 Diesel viti 96 Qmimi sipas marrveshjes Per me shum info: +381621836311 See more of Merrjep Lugina on Facebook ne shitje vetura ne gjendje te. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. ly/38hx3s5 dhe linkun në story për informata shtesë. Aksident në Fushë Kosovë, vetura merr flakë Covid-19, viti shkollor 2019-2020 me vështirësi. 0 nafte, 7500 euro (21 dhjetori, Tirane) (ka foto) - Makina e Motorra / Vetura. com Dje në orën 10:31 PD Porsche PANAMERA 3. Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300. Shitet URGJENT me çmim SPECIAL. Buy any 3 x 2. Gjirafa vetura | Blej dhe Shit në MerrJep. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. 2 nafte me te gjitha opsionet; klima , dy celsa,pilot automat, sensor parkimi etj. Njoftim për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping. Fort JA8 Fiesta 1. Merrjep ''Online-Tringa''. Kosovo MerrJep - Shpallja VW Touran 1. 0 -- ️ Viti: 2012 ️ Transmetuesi: Automatik ️ Karburanti: Naftë -- Vizito 👉 bit. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Merrjep vetura ne kosove and offers from the used car market where you can find it makina pa dokumenta ne shitje shes blej makina te perdorura vetura ne kosove ne shitje benzin gas volvo makina ne shitje okazion ne shqiperi zitora fjati tregu makinave te perdorura ne kosove opel antara makina per arsye emigrimi fugon sprinter me benzin 2006 benzin gas golf 4 1. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Opel vectra B 2. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Opel zafira 1. Vetura Audi A4 2. Setine trapit Posedon edhe libren e te gjitha servisave. 000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. 20m 3 300 €. com Hier, à 13:07 Shitet Mercedes C 220 -- ️ Viti: 2013 ️ Transmetuesi: Automatik ️ Karburanti: Naftë -- Vizitoni 👉 bit. 09 Mar 22:09 Citroen C5. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. Buy any 3 x 2. 143K likes. Viti: 2005. al është platforma më e madhe e tregut online për automjete në Shqipëri. Për vetura në shitje. Prishtinë Lexo Më Shumë Shes Opel Astra 1. Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Shitet vetura Audi 80 viti i prodhimit 1991 vetura osht ne gjendje te rregullt si mbrenda edhe jash. Merr jep vetura kosove dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shes blej makina te perdorura nafte njoftime falas makina auto albania te perdorura makina ne shitje sot benz makina ne shitje ne shqiperi golf 4. Dje 10:59. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Shqipëri +355 44 537 787. vetura | Blej dhe Shit në MerrJep. makina esht me 256000 km e marre ne gjermani para 7 vitesh me 160000 km. Gjeni makina të përdorura në Makina. Advertising Agency. Kërkoni shpallje në MerrJep. 9 Tdi viti 2004 rks 01. 9 SDI, ne gjendje shum te mire teknike dhe optike, perkthim i menjhershem. Shitet Pasati b5. Merrjep Lugina 9 घंटे · Shitet golf 4 1. com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni. Veturaneshitje. Eksploro njoftimet në Merrjep. Seat Ibiza viti 2011, manual, 1. 9 TDI VITI 2003 RKS. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Të gjitha Makina Vetura Opel Vectra + Krijoni shpallje Shpalljet Viti: 2007. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Prishtinë Lexo Më Shumë Shes Opel Astra 1. 33 EUR Viti: 2004. - Shpallja Tauran 2015 dsg Shitet, Pejë, MAKINA - Shpallja Tauran 2015 dsg Shitet, Pejë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Touran, Tauran 2015 dsg , 4632418 Viti: 2015. 000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën. 2020 posedon klime manuale alufelne me 4 goma te mira radio cd xenon dritet etj ndrrim nuk bej cmimi 2000 per info. Viti 2020 po largon nga jeta disa nga artistë më të njohur e më me ndikim në botën e artit dhe kulturës shqiptare. prizren 2 shtator 20:19. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. 2014 rks 1 vit posedon:pulla ne timon,goma tmira,navi,karr ika me nxemje,auto hold per me shum info ne tel 045658264. Merrjep Lugina 4 hrs · Shes ford fiest 1. 6 hdi fap rks 2011. 1 on Microsoft-IIS/10. Veturaneshitje. 5 viti 2003 74kw i doganuar cmimi sipas marveshjes: tel+381621929640. MerrJep Shqipëri. Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga. Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot Online. 0 nafte, 7500 euro (21 dhjetori, Tirane) (ka foto) - Makina e Motorra / Vetura. Postoni dhe shikoni shpallje falas. Të gjitha Makina Vetura Shtime + Krijoni shpallje Shpalljet Shitoret Llogaria ime; Shtime | Makina | Vetura. 5,453 likes · 21 talking about this. Merrjep vetura golf 2 naft dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni mercedes benz 250 shes blej makina te perdorura tregu i makinave durres njoftime falas makina merrjep makina te lira makina ne shitje golf 4 automatike mercedes benz shes blej makina landini 7860 tregu i madh i makinave durres makina ne shitje shijak. com - Falas. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Vetura AUDI 80 1. Kosovo MerrJep - Shpallja VW Touran 1. com March 15, 2015 ·. Automjete te modeleve te fundit, shisni veturen tuaj ose kerkoni Makina dhe Vetura ne shitje ne Shqiperi, Greqi, Kosove. com is Shpallje | Vetura | Makina | Njoftime | Patundshmëri | Celular | Kompjutera | Punë | MerrJep. prizren 2 shtator 20:19. Regjistrim deri 24 nentor 2020 0621050 272 Cmimi sipas marvesjes , pa ndrrim. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. 9 SDI, ne gjendje shum te mire teknike dhe optike, perkthim i menjhershem. Kërkoni shpallje në MerrJep. Merrjep vetura gjith kosoven dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje nafte shes blej makina te perdorura gaz auto albania te perdorura njoftime falas makina benz. Shes VW Touran 1. Kilometrazha: 70 000 - 74 999. Sot 08:51. al është platforma më e mirë për shit-blerje të makinave dhe veturave. Për vetura në shitje. Fine Bubble Technologies innovative and environmentally-friendly water treatment solution is purifying contaminated and polluted water across the world. Viti: 2000. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Tregukosovar. al Njoftime Falas Tirane. MerrJep – Shpallje – Vendi më i madh për tregti në Kosovë! Këtu ju mund të shisni artikuj që nuk ju nevojiten dhe të blini ato që ju nevojiten si: shtëpi, vetura, punë, kamera, telefona mobil dhe shumë të tjera. Shitet vetura Golf 5 77kw 1. Pak ditë pas dasmës me biznesmenin, 'Gymysh' merr vendimin e papritur 08:57 , 14/08/2020 Aktorja shumë e njohur në Shqipëri prej rolit të "Gymyshit", Songul Odeni i dha fund beqarisë me datë 29 korrik të këtij viti. 4 cc HDi 70 Cv Viti 2002 (Tirane) (ka foto) - Makina e Motorra / Vetura Merkure, 06 Korrik, 2016 benz E 200 (Tirane) (ka foto) - Makina e Motorra / Vetura. 6 hdi fap rks 2011. com - Falas. Tregukosovar. Veturaneshitje. Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300. Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. Bletaria "MJALTË" gjendet në RAHOVEC, ka filluar punen ne vitin 2011. Audi a4 2003 1. com: Vetura në shitje në Gjilan - Kerkoni ose postoni tani Vetura në Gjilan ! Shpallje falas ne MirLir. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. - Shpallja 2006 BMW M5 V10 500BHP KF Shitet, Prishtinë - Shpallja 2006 BMW M5 V10 500BHP KF Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, BMW, M-modele, M5, 2006 BMW M5 V10 500BHP KF, 4008610 Viti: 2006,. 2014 rks 1 vit posedon:pulla ne timon,goma tmira,navi,karr ika me nxemje,auto hold per me shum info ne tel 045658264. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë Viti: 2007. Kilometrazha: 85 000 - 89 999. Site title of www. 000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën. Kërkoni shpallje në MerrJep. Local Business. Merrjep vetura ne kosove dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni nafte shes blej makina te perdorura njoftime falas makina auto albania te perdorura makina ne shitje sot benz makina ne shitje ne shqiperi golf 4. 2014 rks 1 vit posedon:pulla ne timon,goma tmira,navi,karr ika me nxemje,auto hold per me shum info ne tel 045658264. Vetura AUDI 80 1. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Viti: 2000 Disel +38345987169 +2. Dje 17:31 Polo 2016 me vetem 30,000 KM. al është platforma që ofron mundësi për gjetjen e automjetit ideal sidhe krijon lidhje të sigurtë në mes blerësit dhe shitësit. 9 TDI 105 ps 7 ulëse Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Touran, VW Touran 1. com IP is 185. Mund te ja sjell ne kosove nga gjermania, Numri kontaktues +491789031650. Kërkoni shpallje në MerrJep. Merr jep vetura kosove dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shes blej makina te perdorura nafte njoftime falas makina auto albania te perdorura makina ne shitje sot benz makina ne shitje ne shqiperi golf 4. Kilometrazha: 85 000 - 89 999. al Njoftime Falas Tirane. Të gjitha Makina Vetura Renault Kangoo Viti. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Vetura Opel Zafira 1. Fine Bubble Technologies innovative and environmentally-friendly water treatment solution is purifying contaminated and polluted water across the world. 000 Automat 8G -Tronic * 3. Merrjep vetura golf 2 naft dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni mercedes benz 250 shes blej makina te perdorura tregu i makinave durres njoftime falas makina merrjep makina te lira makina ne shitje golf 4 automatike mercedes benz shes blej makina landini 7860 tregu i madh i makinave durres makina ne shitje shijak. 2020 (23:18):Shitet toyota rav 4 viti 10/2007 motor i thjesht 2. Vetura Audi A4 2. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. 5 viti 2003 74kw i doganuar cmimi sipas marveshjes: tel+381621929640. 8 viti 2001 posedon pulla timon automatik klimatronik klim funksionale xhamat elektron. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Menyra me e re per te gjetur makinen qe kerkoni! Njoftime per makina, makina ne shitje. Shitet Vetura Renault Captur -- ️ Viti: 2018 ️Transmetuesi: Manual ️Karburanti: Naftë -- Vizito bit. Ferizaj Dje, 16:00. 0 tdi stronic viti 2016 navigacion tempomat pulla timon shpejtsi timon klimatronik klim fu. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. August 11, 2019 · Urime festa. Merr jep vetura kosove dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shes blej makina te perdorura nafte njoftime falas makina auto albania te perdorura makina ne shitje sot benz makina ne shitje ne shqiperi golf 4. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. com/Shpallja/Shitet/Burim/MAKINA/Vetura/Audi/A5/AUDI-A4-2-0-TDI-MANUAL-2008/6839257-. ly/3gJZBNw për informata shtesë. Kilometrazha: 250 000 - 299 999 05 Korr 21:26 Shitet Gjipi Nissan Navara 2. 9 SDI (2000) motor i golf 4 Rks : 1 muj Shes VW Golf 3 1. com March 15, 2015 ·. Web: https://www. Për vetura në shitje. 0 tdi stronic viti 2016 navigacion tempomat pulla timon shpejtsi timon klimatronik klim fu. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. 9 SDI (2000) motor i golf 4 Rks : 1 muj Shes VW Golf 3 1. Veturaneshitje. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300. 2014 rks 1 vit posedon:pulla ne timon,goma tmira,navi,karr ika me nxemje,auto hold per me shum info ne tel 045658264. com World ranking 6833 altough the site value is $327732. 5 dizell 4x4. Shiko njoftimet për vetura nga markat dhe modelet e ndryshme si BMW, Audi, Mercedes-Benz, Honda, Toyota, Renault, Hyundai, Range Rover, Land rover, Volkswagen, Bentley, Dodge, KIa, dhe shumë të tjera në Shitje me çmimet më të. com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni. Kilometrazha: 85 000 - 89 999. 000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën. 2020 (23:18):Shitet toyota rav 4 viti 10/2007 motor i thjesht 2. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Fine Bubble Technologies innovative and environmentally-friendly water treatment solution is purifying contaminated and polluted water across the world. 58 likes · 1 talking about this. Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë Viti. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. com World ranking 6833 altough the site value is $327732. com - Falas. com, Pristina. vetura peugeot 207 1. Për vetura në shitje. ly/38hx3s5 dhe linkun në story për informata shtesë. MerrJep – Shpallje – Vendi më i madh për tregti në Kosovë! Këtu ju mund të shisni artikuj që nuk ju nevojiten dhe të blini ato që ju nevojiten si: shtëpi, vetura, punë, kamera, telefona mobil dhe shumë të tjera. Tregukosovar. Kilometrazha: 35 000 - 39 999. al është vendi më i madh për tregti në Shqipëri. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Shes blej vetura ne kosov. com enable you to buy and sell almost anything on your community. ly/3gJZBNw për informata shtesë. al është platforma më e madhe e tregut online për automjete në Shqipëri. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. 9 TDI VITI 2003 RKS. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. 3 viti 2015 posedon klimatronik klim funksionale 5 shpejtsi manual 4 goma t reja i. Viti: 2009. Kilometrazha: 35 000 - 39 999. Tregukosovar. Gjeje, Blije, Shite! BLEJ atë që të duhet, SHITE atë që nuk të duhet. ly/2SSAajN per informata shtese. Satire/Parody. Vetura merr flakë në mes të rrugës në Vushtrri 22 tetor 2019 - 09:11 Në mëngjesin e sotëm, në një lagje të qytetit të Vushtrrisë një veturë është përfshirë nga flakët e zjarrit. Merr jep kosov. Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga. 2020 posedon klime manuale alufelne me 4 goma te mira radio cd xenon dritet etj ndrrim nuk bej cmimi 2000 per info. 8 turbo dizell viti 2001 me klim gjendje te regullt regjistrim der ne muajin e 10 kontakt viber +383 45 512 033 dobrosin qmimi 1100€. 20m 3 300 €. Shpallje në Të gjitha komunat. 2,466 Likes, 2 Comments - 🔱REKLAMONI AUTOMJETIN TUAJ 🔱 (@merr_jep_auto_vetura) on Instagram: “⚜️Porsche Panamera ⚜️ VITI 2012 KILOMETRA 115. 8 TDDI 66 KW ME KLIM ALU FELLNE PER INFO. 1 on Microsoft-IIS/10. Kilometrazha: 250 000 - 299 999 05 Korr 21:26 Shitet Gjipi Nissan Navara 2. 10 700 EUR Viti: 2016. 9 TDI, viti i prodhimit 2005, vetura posedon regjistrim RKS deri me 04/05/2021, vetura eshte ne gjendje te rregullt, çmimi sipas marrveshjes. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Të gjitha Makina Vetura Opel Vectra + Krijoni shpallje Shpalljet Viti: 2007. Gjeni makina të përdorura në Makina. 9 SDI (2000) motor i golf 4 Rks : 1 muj Shes VW Golf 3 1. 6 dizell automatik viti i prodhimit sakt 06. Kilometrazha: 35 000 - 39 999. 19 Korr 20:05 Mercedes Benz C180 Kompresor. Merrjep Lugina 9 घंटे · Shitet golf 4 1. Kërkoni shpallje në MerrJep. com, Pristina. Sot 12:11 Hyundai SantaFe. 000 Km Kontakt:+4915238538765. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. The charset for this site is windows-1251. 2 990 EUR Viti. al është platforma që ofron mundësi për blerje më makina Gjirafa merrjep Mirlir shqiperi Gjirafa auto Merrjep makina mirlir makina gjej makina makina te lira shitje mirlir vetura makina per shitje Autostop vetura Gjirafa. al ju mundëson të shisni direkt tek. Kërkoni shpallje në MerrJep. 267K likes. ly/38hx3s5 dhe linkun në story për informata shtesë. Eksploro njoftimet në Merrjep. 9 TDI 105 ps 7 ulëse, 42. 000 Automat 8G -Tronic * 3. 9 tdi rks 2 muj viti 2008 gjendje perfekte me te gjitha serviset e kryera mundesi ndr. 7 dizel viti 2003 i regjistruar deri fund te viti mundesi ndrrimi me gof 4 cmimi sipas marveshjes numri kontaktues 0621932804 Opel Astra car for sale 1. 9 TDI VITI 2003 RKS. Shes Blej Gjithqka. ly/3gJZBNw për informata shtesë. Të gjitha Makina Vetura Renault Kangoo Viti. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. -merr jep vetura kosove. 09 Mar 22:09 Citroen C5. Kërkoni shpallje në MerrJep. Shqipëri +355 44 537 787. SHITET FORD FOCUS VITI 2000 1. Njoftim për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping. - Shpallja Tauran 2015 dsg Shitet, Pejë, MAKINA - Shpallja Tauran 2015 dsg Shitet, Pejë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Touran, Tauran 2015 dsg , 4632418 Viti: 2015. Mund te ja sjell ne kosove nga gjermania, Numri kontaktues +491789031650. MerrJep – Shpallje – Vendi më i madh për tregti në Kosovë! Këtu ju mund të shisni artikuj që nuk ju nevojiten dhe të blini ato që ju nevojiten si: shtëpi, vetura, punë, kamera, telefona mobil dhe shumë të tjera. Зачувај ги резултатите од пребарувањето. 2020 sanaku 5. - Shpallja 2006 BMW M5 V10 500BHP KF Shitet, Prishtinë - Shpallja 2006 BMW M5 V10 500BHP KF Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, BMW, M-modele, M5, 2006 BMW M5 V10 500BHP KF, 4008610 Viti: 2006,. 2020 (14:43):Shitet toyota rav 4 viti 10/2007 motor i thjesht 2. 10 700 EUR Viti: 2016. Kilometrazha: 35 000 - 39 999. Lipjan Sot, 09:58. Mund te ja sjell ne kosove nga gjermania, Numri kontaktues +491789031650. Gjëra të reja, gjëra të vjetra, gjëra që ju duhen dhe gjëra që nuk e keni ditur që ju duhen. Merrjep vetura golf 2 naft dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni mercedes benz 250 shes blej makina te perdorura tregu i makinave durres njoftime falas makina merrjep makina te lira makina ne shitje golf 4 automatike mercedes benz shes blej makina landini 7860 tregu i madh i makinave durres makina ne shitje shijak. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Shiko njoftimet për vetura nga markat dhe modelet e ndryshme si BMW, Audi, Mercedes-Benz, Honda, Toyota, Renault, Hyundai, Range Rover, Land rover, Volkswagen, Bentley, Dodge, KIa, dhe shumë të tjera në Shitje me çmimet më të. Shes blej vetura Add to Wish List Add to Compare. 33 EUR Viti: 2004. 13 000 EUR Viti: 2008. Lipjan Sot, 09:55. Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot Online. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. 58 likes · 1 talking about this. Për vetura në shitje. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. - Shpallja U Shit Flm Merrjep Shitet, Gjilan, MAKINA, Vetura, Opel, Calibra, U Shit Flm Merrjep, 4232576 Viti: 1990, Transmetuesi: Manual, pin - Shpallja Riparimin e Gjitha LLojev Mobiljeve Gjith. August 11, 2019 · Urime festa. Shitet Cadyi 1. com World ranking 6833 altough the site value is $327732. ne gjendje shum te mire me dogan te paguar e sapo ardhur cmimi 6300 euro i. LAND-ROVER / FREELANDER, 2. makina esht me 256000 km e marre ne gjermani para 7 vitesh me 160000 km. 000 Km Kontakt:+4915238538765. Gjeni makinën dhe veturën tuaj ideale në mesin e mbi 300. Veturaneshitje. Viti: 2000. Aksident në Fushë Kosovë, vetura merr flakë Covid-19, viti shkollor 2019-2020 me vështirësi. Regjistrim deri 24 nentor 2020 0621050 272 Cmimi sipas marvesjes , pa ndrrim. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Audi a4 2003 1. Kërkoni shpallje në MerrJep. 2 990 EUR Viti. 3 viti 2015. Merrjep vetura gjith kosoven dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje nafte shes blej makina te perdorura gaz auto albania te perdorura njoftime falas makina benz 25. vetura | Blej dhe Shit në MerrJep. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. Veturaneshitje. Shiten Volkswagen te Reja, te Perdorura. 6hdi 80kw 109ps viti sakt 2011 partikel filter karikat me nxemje senzor mbr. Kërkoni shpallje në MerrJep. - Shpallja Tauran 2015 dsg Shitet, Pejë, MAKINA - Shpallja Tauran 2015 dsg Shitet, Pejë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Touran, Tauran 2015 dsg , 4632418 Viti: 2015. photograph. Postoni dhe shikoni shpallje falas. Lipjan Sot, 09:55. com is Shpallje | Vetura | Makina | Njoftime | Patundshmëri | Celular | Kompjutera | Punë | MerrJep. LAND-ROVER / FREELANDER, 2. Vetura Audi A4 2. Shitet vetura Audi 80 viti i prodhimit 1991 vetura osht ne gjendje te rregullt si mbrenda edhe jash. 9 SDI, ne gjendje shum te mire teknike dhe optike, perkthim i menjhershem. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shqipëri +355 44 537 787. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Viti: 2000. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. vetura peugeot 207 1. Gjeni makinën dhe veturën tuaj ideale në mesin e mbi 300. Viti: 2000 Disel +38345987169 +2. Kilometrazha: 180 Merrjep. Shiko njoftimet për vetura nga markat dhe modelet e ndryshme si BMW, Audi, Mercedes-Benz, Honda, Toyota, Renault, Hyundai, Range Rover, Land rover, Volkswagen, Bentley, Dodge, KIa, dhe shumë të tjera në Shitje me çmimet më të. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. - Shpallja golf 2 ushit flm merrjep Shitet, Prishtinë - Shpallja golf 2 ushit flm merrjep Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, golf 2 ushit flm merrjep, 3165398 Viti: 1989,. Merr jep vetura. vetura | Blej dhe Shit në MerrJep. Në tetor 2017 Agjencia Qendrore e Prokurimit i dha një tender kompanisë “Automita” për shfrytëzim me qira të 373 automjeteve. Tregukosovar. 0 -- ️ Viti: 2012 ️ Transmetuesi: Automatik ️ Karburanti: Naftë -- Vizito 👉 bit. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. 8 TDDI 66 KW ME KLIM ALU FELLNE PER INFO. 2,466 Likes, 2 Comments - 🔱REKLAMONI AUTOMJETIN TUAJ 🔱 (@merr_jep_auto_vetura) on Instagram: “⚜️Porsche Panamera ⚜️ VITI 2012 KILOMETRA 115. Gjej të gjitha në. Lipjan Sot, 09:58. Merrjep vetura ne kosove and offers from the used car market where you can find it makina pa dokumenta ne shitje shes blej makina te perdorura vetura ne kosove ne shitje benzin gas volvo makina ne shitje okazion ne shqiperi zitora fjati tregu makinave te perdorura ne kosove opel antara makina per arsye emigrimi fugon sprinter me benzin 2006 benzin gas golf 4 1. ne gjendje shum te mire me dogan te paguar e sapo ardhur cmimi 6300 euro i. merrjep te gjith kosoven. 3 viti 2015. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. MerrJep Shqipëri. Veturaneshitje. Gjëra të reja, gjëra të vjetra, gjëra që ju duhen dhe gjëra që nuk e keni ditur që ju duhen. August 11, 2019 · Urime festa e kurban bajramit. te katerta goma. Viti 2020 po largon nga jeta disa nga artistë më të njohur e më me ndikim në botën e artit dhe kulturës shqiptare. Vetura në shitje. Merrjep ''Online-Tringa''. 0 tdi stronic viti 2016 navigacion tempomat pulla timon shpejtsi timon klimatronik klim fu. Opel vectra B 2. 2 nafte me te gjitha opsionet; klima , dy celsa,pilot automat, sensor parkimi etj. Viti: 2005. Shiko njoftimet për vetura nga markat dhe modelet e ndryshme si BMW, Audi, Mercedes-Benz, Honda, Toyota, Renault, Hyundai, Range Rover, Land rover, Volkswagen, Bentley, Dodge, KIa, dhe shumë të tjera në Shitje me çmimet më të. 2020 (22:09):Shitet citroen c3 viti 2005 kambio automatike ne gjendje shume te mire teknike dhe ekonomike benzine vendodhja durres. 5 500 EUR Dje 22:49 U shit. Njoftim për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping. Vetura, Ferizaj: Sot 18:48 Shitet shporeti 100 € Mercedes 814 viti 1990 rks 20. Kaçanik 28 qershor 16:15. 8 turbo dizell viti 2001 me klim gjendje te regullt regjistrim der ne muajin e 10 kontakt viber +383 45 512 033 dobrosin qmimi 1100€. Kosovo MerrJep - Shpallja VW Touran 1. Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. 19 Korr 20:05 Mercedes Benz C180 Kompresor. 2020 sanaku 5. Gjirafa vetura | Blej dhe Shit në MerrJep. Buy any 3 x 2. Satire/Parody. Gjeje, Blije, Shite! BLEJ atë që të duhet, SHITE atë që nuk të duhet. -merrjep vetura golf 2 naft. Të gjitha Makina Vetura Renault Kangoo Viti. 000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën. Veturaneshitje. 5,453 likes · 21 talking about this. Me Marrveshje. Kilometrazha: 250 000 - 299 999 05 Korr 21:26 Shitet Gjipi Nissan Navara 2. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. 6 Benzin * …”. - Shpallja BLEJ VETURA PA DOGANE DHE RKS NE TE GJITHE shes t4 tdi me klim automatik viti 2002: pin. Për vetura në shitje. 6hdi 80kw 109ps viti sakt 2011 partikel filter karikat me nxemje senzor mbr. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. 6 hdi fap rks 2011. 9TDI Viti 2005 77kw Idoganuar pi belgjike Ne gjendje te mire Me gomat të reja Mob 0631892800. Kilometrazha: 250 000 - 299 999 05 Korr 21:26 Shitet Gjipi Nissan Navara 2. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Fort JA8 Fiesta 1. Vetura, Ferizaj: Sot 18:48 Shitet shporeti 100 € Mercedes 814 viti 1990 rks 20. August 11, 2019 · Urime festa. Classified ads in Të gjitha komunat. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. 7 diesel year 2003 registered until the end of the year possibility of changing with gof 4 price according to agreement contact number 0621932804. 5,453 likes · 21 talking about this. Shiko njoftimet për vetura nga markat dhe modelet e ndryshme si BMW, Audi, Mercedes-Benz, Honda, Toyota, Renault, Hyundai, Range Rover, Land rover, Volkswagen, Bentley, Dodge, KIa, dhe shumë të tjera në Shitje me çmimet më të. 9 TDI Viti 2005 Posedon ATEST FOLIA FELLNE EDHE GOMA TREJA 2 MUAJ TE PERDORURA REGJISTRIM-15 prill 2021 201. 3 viti 2015 posedon klimatronik klim funksionale 5 shpejtsi manual 4 goma t reja i. Postoni dhe shikoni shpallje falas. Shitet Skoda Octavia Viti: 2006 66kw Çmimi sipas marveshjes Tel. Vetura në shitje. 2 990 EUR Viti. com March 15, 2015 ·. com: Vetura në shitje në Gjilan - Kerkoni ose postoni tani Vetura në Gjilan ! Shpallje falas ne MirLir. al është vendi më i madh për tregti në Shqipëri. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë Viti: 2007. com enable you to buy and sell almost anything on your community. - Shpallja U Shit Flm Merrjep Shitet, Gjilan, MAKINA, Vetura, Opel, Calibra, U Shit Flm Merrjep, 4232576 Viti: 1990, Transmetuesi: Manual, pin - Shpallja Riparimin e Gjitha LLojev Mobiljeve Gjith. Të gjitha Makina Vetura Opel Vectra + Krijoni shpallje Shpalljet Viti: 2007. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Зачувај ги резултатите од пребарувањето. - Shpallja golf 2 ushit flm merrjep Shitet, Prishtinë - Shpallja golf 2 ushit flm merrjep Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, golf 2 ushit flm merrjep, 3165398 Viti: 1989,. Shitet vetura Audi 80 viti i prodhimit 1991 vetura osht ne gjendje te rregullt si mbrenda edhe jash. Kërkoni shpallje në MerrJep. Opel zafira 1. Vetura, Ferizaj: Sot 18:48 Shitet shporeti 100 € Mercedes 814 viti 1990 rks 20. Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300. Shpallje mundësh me vendos pa u regjistruar fare. 2020 (03:05):Shitet mercedes cklas 200 viti 2002 mjaft ekonomik, sherbimet e kryera ne kohe. Kilometrazha: 250 000 - 299 999 05 Korr 21:26 Shitet Gjipi Nissan Navara 2. Dje 17:31 Polo 2016 me vetem 30,000 KM. Kërkoni në bazë të markës, modelit, çmimit dhe lokacionit. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. 0 nafte, 7500 euro (21 dhjetori, Tirane) (ka foto) - Makina e Motorra / Vetura. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. 2020 posedon klime manuale alufelne me 4 goma te mira radio cd xenon dritet etj ndrrim nuk bej cmimi 2000 per info. Kilometrazha: 250 000 - 299 999 05 Korr 21:26 Shitet Gjipi Nissan Navara 2. al është platforma që ofron mundësi për blerje më makina Gjirafa merrjep Mirlir shqiperi Gjirafa auto Merrjep makina mirlir makina gjej makina makina te lira shitje mirlir vetura makina per shitje Autostop vetura Gjirafa. 0 tdi stronic viti 2016. 0 tdi stronic viti 2016 navigacion tempomat pulla timon shpejtsi timon klimatronik klim fu. Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë Viti. com - Falas. Kilometrazha: 180 Merrjep. Të gjitha Makina Vetura Opel Vectra + Krijoni shpallje Shpalljet Viti: 2007. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. Të gjitha Makina Vetura Shtime + Krijoni shpallje Shpalljet Shitoret Llogaria ime; Shtime | Makina | Vetura. Merrjep Lugina is on Facebook. Tregukosovar. Kilometrazha: 70 000 - 74 999. Të gjitha Makina Vetura Viti. Shqipëri +355 44 537 787.